Nowość w ofercie
Informacje
Numer katalogowy: MC200CM
Producent/marka: TP-LINK
Kod EAN: 6935364030438
Jednostka miary: sztuka
Dostępność towaru widoczna jest tylko
dla zalogowanych użytkowników

Zakupu mogą dokonywać tylko zalogowani użytkownicy
Masz konto i chcesz się zalogować kliknij tutaj
Nie masz jeszcze konta? aby je założyć kliknij tutaj

Informacje dodatkowe drukuj stronę

Opis produktu

Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC200CM zgodnie ze specyfikacją krótkofalowej transmisji optycznej SX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 850nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC200CM wykorzystując wielomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km.

Informacje dodatkowe
  • Praca w trybie pełnego dupleksu z prędkością 1000Mb/s na obu portach: TX i FX
  • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX
  • Przełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny)
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,5km
  • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci
  • Zasilacz zewnętrzny

Specyfikacja techniczna
  • Porty
  • 1 port SC 100M
  • 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
  • Network Media 1000BASE-FX Multi-mode Fiber
  • Network Media 1000BASE-T
  • UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
  • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • Wskaźniki LED PWR, LINK, RX
  • Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
  • Środowisko pracy
    Dopuszczalna temperatura pracy: 0oC~40oC
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40oC~70oC
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Deklaracje i certyfikaty
FCC, CE


PARAMETRY:
Wymiary94,5*73,0*27,0 mm
FunkcjeKontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 50/125um do 0,5km
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 2,5/125um do 0,22m
Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x